Emirates & Europe Economic Forum

W dniu 24 pażdziernika 2017 r., w hotelu InterContinental w Warszawie, odbędzie się druga edycja Emirates & Europe Economic Forum – wydarzenie organizowane w celu intensyfikacji współpracy gospodarczej i biznesowej środowisk zarówno europejskich, jak i emirackich. Wydarzenie jest odpowiedzią na aktualne stosunki gospodarcze i handlowe pomiędzy Polską a ZEA. Stwarza solidne ramy dla budowania długotrwałych powiązań kooperacyjnych i relacji biznesowych między swoimi partnerami. Dostarcza również sprawdzoną formułę i odpowiednie narzędzia dla handlu i inwestycji oraz promocji i rozwoju innowacji. 

Polska jest obecnie postrzegana przez Zjednoczone Emiraty Arabskie jako brama do rynków europejskich. Niezbędnym stało się zatem stworzenie przestrzeni dla realizacji inwestycji i nawiązania kontaktów inwestorskich. Bazując na dotychczasowych sukcesach gospodarczych i biznesowych organizatorzy określą obszary przyszłych inwestycji i współpracy. Zaprezentowane zostaną nowe projekty łączące Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie zwłaszcza w kontekście atrakcyjności finansowej i możliwości rozwoju sektorów bankowych w Polsce.
Tegoroczna edycja forum odbędzie się pod nazwą Emirates & Europe Economic Forum - Innowacja szansą na rozwój gospodarczy. Planowana tematyka obejmie innowacyjne technologie, startupy, inwestycje oraz inteligentne rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na szeroko pojętą możliwość rozwoju gospodarczego.

Organizatorami drugiej edycji Forum są: Emirates & Europe Business Development Cluster (EEBD), European Green Technology Alliance oraz Investment Service Center.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.forum.eebd.eu.

Event Date: 

wtorek, Październik 24, 2017 (Cały dzień)